Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Chci zasílat novinky
Uživatelské jméno:
Heslo:
  1. Úvod
  2. DOPRAVNÉ
Dopravné

I. DOPRAVA PO ČR

1. Doprava je zajištěna smluvními vozidly prodávajícího, a spediční službou In Time, Českou poštou, nebo Zásilkovnou. Prodávající si vyhrazuje právo měnit formu přepravy s ohledem na objednané množství a charakter zboží. O dodací lhůtě informujeme obratem. Prodávající upozorňuje, že tyto dodací lhůty jsou pouze orientační - vzhledem k šíři nabízeného sortimentu nelze garantovat nevyprodání skladových zásob a s tím spojené případné prodloužení publikované dodací lhůty. O této skutečnosti je spotřebitel nebo kupující neprodleně informován.

3.   Spotřebitel či kupující uzavřením Kupní smlouvy akceptuje takto uvedené ceny za dodání zboží a tyto se zavazuje uhradit:

Cena standardního balíku zasílaného společností In Time je 90,- Kč včetně DPH. Jedná se o cenu za jednokusou zásilku. Při vyšší hmotnosti, či nestandardních rozměrech bude Kupující o ceně dopravného informován již v objednávce. 

Od čátky 2501,- včetně DPH je doprava In Time je 60,- Kč včetně DPH, od objednávky v hodnotě 5000,- včetně DPH máte dopravu zdarma.

Cena zásilky do Balíkovny je 110,- kč včetně DPH do objednávky za 2.500,- Kč včetně DPH a 55,- Kč včetně DPH při objednvce nad 2500,- Kč včetně DPH. 

Cena Balíku do ruky od České pošty je 160,- Kč včetně DPH.

Cena Balíku na poštu je 120,- včetně DPH.

Cesna zásilky do Zásilkovny je 70,- Kč včetně DPH. Od částky 2500,- včetně DPH máte tuto dopravu zdarma.

Doběrečné je 40,- Kč včetně DPH + cena za poštovné.

Při objednávce nad 2.500,- Kč včetně DPH dopravné  do Zásilkovny hradíme my, platí pro kusovou zásilku!!!

Dopravné službou In Time je zdarma při objednávce nad 5.000 včetně DPH.


Nevztahuje se na manipulační poplatek a nadrozměrný poplatek, ten hradí kupující
. Při vyšší hmotnosti, nestandardních rozměrech, či více kusé zásilce je dopravné kupujícímu poskytnuta sleva na dopravné. O tomto je informován emailem, či telefonicky.

Zásilky jsou obvykle doručeny na udanou adresu do druhého dne od data podání. Pokud je Kupujícímu doručováno zboží prostřednictvím České pošty, je společně s odesláním zaslána notifikační SMS na jeho kontaktní číslo. Pokud je zboží zasíláno prostřednictvím kurýrní služby In Time, je Kupující informován telefonicky přímo kurýrní službou. 

4.   Spotřebitel či kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít a vyvinout maximální součinnost, aby prodávající a přepravce mohl zboží doručit.

5.   Dále je spotřebitel či kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému. Převzetím zásilky spotřebitel či kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel.

6. Osobní odběr – převzetí je možné v Chrudimi po předchozí domluvě pouze s platbou převodem.

7. Při platbě bankovním převodem mohou být určité zásilky zaslány místo službou In Time službou TNT, zákazník o tomto bude informován.

 

 

II. DOPRAVA NA SLOVENSKO

Doprava na Slovensko je zajišťována prostřednictvím kurýrní služby. Doprava trvá obvykle do 3 pracovních dní ode dne podání.

Cena  zásilky je standartního balíku 200,- Kč s DPH a doběrečné do 6000 Kč bez DPH je 100,- s DPH. O konečné ceně dopravy je Kupující informován a musí ji Prodávajícímu odsouhlasit.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.